Filtrs
Atslēgvārdi
Cena
Noliktavas statuss
7
10
5
6
8
9
14
11
12
13

Inhalatori

Elektriskie inhalatori ir ierīces, kurām jābūt katrā mājā. Arvien biežāk ārsti tablešu un sīrupu vietā iesaka inhalācijas. Pašlaik augšējo elpceļu ārstēšana balstās uz zālēm, ko ievada ar inhalatoru. Mājas inhalators ir noderīgs daudzu slimību gadījumā, t.i., iesnas, alerģijas, kā arī atkārtots un hronisks bronhīts, bronhiālā astma, sinusa-bronhiālais sindroms, pneimocistoze, sēnīšu infekcijas, emfizēma.

Mūsu interneta veikalā mēs piedāvājam plašu inhalatoru un smidzinātāju izvēli, kas pielāgots bērnu un pieaugušo vajadzībām.

Mūsu klienti bieži izvēlas elektrisko tvaika inhalatoru, kas atbalsta elpceļu ārstēšanu un mitrināšanu. Ieelpošana sniedz atvieglojumu un atbalsta hronisku iesnu, deguna blakusdobumu, bronhu, kā arī alerģijas laikā ārstēšanu.

Medel tvaika inhalatori nodrošina regulētu plūsmu un pareizu tvaika temperatūru. Pateicoties tam, tvaika ieelpošana ir droša, nav apdegumu riska. Kompresora inhalators ir ieteicams visai ģimenei. Tas ir kluss un uzticams, ļauj efektīvi ievadīt zāles tieši plaušās. Tas ir viegli lietojams, un, pateicoties tam, ka tas darbojas nepārtraukti, to var izmantot jebkurš ģimenes loceklis. Beurer inhalatori ir uzticami, tie ļauj ievadīt zāles šķīdumu vai aerosolu veidā, kas dod daudz labākus rezultātus nekā to ievadīšana tradicionālā veidā. Microlife inhalators ir arī ļoti izdevīga izvēle. Tas ļauj izsmidzināt visas pieejamās zāles, sālījumus, miglas, antibiotikas un citas nepieciešamās vielas. Omron inhalatoriem ir raksturīga arī augsta kvalitāte. Viņiem ir maināmas galvas, tāpēc tie ļauj efektīvi nogādāt zāles augšējos un apakšējos elpceļos.