Filtrs
Atslēgvārdi
Cena
Noliktavas statuss
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Ražotāji
5552
5551

Gultas pārklāji

Gultas pārklājs, pretēji izplatītajam uzskatam, ir ne tikai guļamistabas dekorēšanai. Gultas pārklājs aizsargā gultas veļu no putekļiem un baktēriju augšanas, un vēsos, rudens un ziemas vakaros tas sildīs jūs kā jūsu iecienītākā sega. Gultas pārklājs ir kā aksesuārs, kas padara interjeru mājīgāku un papildina. 

Izvēloties perfektu gultas pārklāju savai guļamistabai, vadieties galvenokārt pēc praktiskiem padomiem. Kvalitātei, materiāla veidam un apkopes viegluma pakāpei jābūt galvenajiem pirkuma priekšnoteikumiem. Praktisku un funkcionālu gultas pārklāju ir viegli mazgāt. Turklāt augstas temperatūras vai ātras vērpšanas ietekmē tas nezaudēs savu formu. Dīvānu pārvalki, kas izgatavoti no cēliem materiāliem, dekorēti izšuvumiem, ir skaisti, bet ķīmiskās tīrīšanas izmaksas noteikti pārsniegs pārvalka vērtību.

Pārvalki, kas uzklāti uz mēbelēm, ļauj ātri mainīt interjera izskatu. Vienkāršs un salīdzinoši lēts triks mainīs četras sienas līdz nepazīšanai. Gultas pārklāji ļaus tev aizsargāt savu gultu, dīvānu vai atzveltnes krēslu ar izturīgu un gaumīgu audumu. Viena no populārākajām izejvielām gultas pārklāju izgatavošanai ir kokvilna, akrils un satīns.  Pledi, kas šūti no dažādiem audumiem, ir tikpat ģeniāls veids, kā sakārtot guļamistabu un dzīvojamo istabu.