Filtrs
Atslēgvārdi
Cena
Noliktavas statuss
7
10
5
6
8
9
11
12
Ražotāji
3686

CeraVe

Attēls Nosaukums Klase Cena Produkta kods Noliktavā Daudzums
Cerave Mitrinošs Sejas Losjons CeraVe SPF 50 (52 ml) Cerave Mitrinošs Sejas Losjons CeraVe SPF 50 (52 ml) 26.68€ S05100386

CeraVe stāsts sākās 2005. gadā pēc tam, kad eksperti pamanīja, ka daudzām ādas slimībām, piemēram, pinnēm, ekzēmai, psoriāzei un sausai ādai, bija viena kopīga iezīme: apdraudēta ādas barjera. Izstrādāts kopā ar dermatologiem, CeraVe piedāvā pilnu ādas kopšanas līdzekļu līniju, kas satur trīs būtiskus keramīdus, kas papildināti ar revolucionāru piegādes sistēmu, lai palīdzētu atjaunot ādas dabisko aizsargbarjeru.

CeraVe ir #1 dermatologa ieteiktais ādas kopšanas zīmols. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešami produkti jutīgai, taukainai, pūtītēm pakļautai, kombinētai vai normālai ādai, jums ir nepieciešams nomierinošs mitrinātājs jūsu mazulim, jums ir specifiskas ādas problēmas, piemēram, ekzēma vai psoriāze, vai vienkārši vēlaties mitrinošu serumu vai pretnovecošanās krēmu. Produkts turpina darboties pēc tā uzklāšanas, mitrinot ādu visu dienu tikai vienā lietošanas reizē. Šī sistēma kopā ar mūsu unikālo ādai identisko keramīdu kombināciju palīdz papildināt jūsu ādas esošos keramīdus, atbrīvo sausu ādu, samazinot mitruma zudumu, palielinamitrināšanu un palīdz atjaunot ādas barjeru.