Bloga kategorijas

10 iemesli, kāpēc jums ir nepieciešams gaisa attīrītājs

10 iemesli, kāpēc jums ir nepieciešams gaisa attīrītājs

Publicēts: 30/09/2022 Lasīts: 169 Komentāri: 0

KO ĪSTI DARA GAISA ATTĪRĪTĀJS?

Ražotāji mums dod lielus solījumus, bet ko patiesībā dara gaisa attīrītājs? Tas ir vienkārši. Tas uztur gaisu tīru. Mūsu gaisā plūst daudz kaitīgu daļiņu. Lielākā daļa no tām nav redzamas acīm. Var paiet nedēļas, mēneši vai pat gadi, līdz mēs sajutīsim dažu no tiem nelabvēlīgo ietekmi. Ja jums nav alerģijas vai jums ir elpošanas problēmas, jūs, iespējams, uzreiz nepamanīsiet piesārņoto gaisu, kamēr alerģijas slimnieks nekavējoties sāks šķaudīt.
Gaisa attīrītāji izmanto īpašas filtrēšanas tehnoloģijas, kas filtrē kaitīgās daļiņas no gaisa. Viņi ievelk gaisu un piespiež to caur filtriem. Ja jūs regulāri maināt filtrus, jūs varat baudīt daudz labāku gaisa kvalitāti savās mājās vai birojā. Gaisa attīrītāji ir radīti ne tikai mājsaimniecībām, tos plaši izmanto arī slimnīcās un laboratorijās.

10 iemesli, kāpēc jums ir nepieciešams gaisa attīrītājs

1. JŪS ESAT ALERĢISKS.
Cilvēki gadiem ilgi cieš no alerģijām. Gaisa attīrītāji ir īpaši izstrādāti, lai filtrētu visbiežāk sastopamos alerģijas izraisītājus, piemēram, putekļu ērcītes, mājdzīvnieku blaugznas un ziedputekšņus. Neatkarīgi no tā, cik labi jūs tīrāt savu māju, jūs nevarat veikt labāku darbu nekā HEPA filtrs, lai atbrīvotos no 99,97% daļiņu, kuru diametrs ir 0,3 mikroni. Ja vēlaties, lai jūsu deguns, acis un plaušas saņemtu pārtraukumu vismaz tad, kad esat mājās, gaisa attīrītājam, kas īpaši izstrādāts cīņai pret alerģijām, vajadzētu būt pirmajam numuram jūsu "pirkt" sarakstā.

2. JŪS ESAT MĀJDZĪVNIEKU ĪPAŠNIEKS
Mājdzīvnieku blaugzna lido pa gaisu. Mājdzīvnieku blaugznas ir viens no populārākajiem alerģijas izraisītājiem un parasti kļūst par iemeslu, kāpēc jums nevar būt mājdzīvnieks. Bērni ir jutīgāki pret mājdzīvnieku blaugznām nekā pieaugušie. Pat ja jums nav bērnu vai alerģiju, mājdzīvnieku blaugznas joprojām var būt bīstamas jums. Jūsu ķermenis strādā virsstundas, lai atbrīvotos no visiem piesārņotājiem. Pievienojot sarakstam mājdzīvnieku blaugznas, jūs riskējat nākotnē saslimt ar alerģijām. Vienkāršs gaisa attīrītājs var atrisināt visas iepriekš minētās problēmas. Jūs beidzot varat spēlēties ar savu mājdzīvnieku, nepiedzīvojot nekādas blakusparādības, baudot tīru gaisu.

3. JŪS BIEŽI CIEŠAT NO SAAUKSTĒŠANĀS
Gripas sezona ir klāt, un jūs esat iestrēdzis mājās, noslaukot degunu un guļot gultā. Ja esat jutīgs pret saaukstēšanos un gripu, gaisa attīrītājs var būt ļoti noderīgs. Ir attīrītāji, kas izveidoti, lai attīrītu gaisu no baktērijām un vīrusiem. Tie var ievērojami uzlabot jūsu dzīves kvalitāti nākamajām gripas sezonām.

4. JŪS CIEŠAT NO ELPOŠANAS PROBLĒMĀM
Cilvēkiem, kuri cieš no astmas un citām elpošanas problēmām, jābūt ļoti uzmanīgiem, lai tiktu pakļauti noteiktiem alergēniem. Neatkarīgi no tā, cik tīra ir jūsu māja, gaisa alergēna saglabāšana ir iespējama tikai tad, ja jums ir gaisa attīrītājs. Astmas slimniekiem ir nepieciešams svaigs gaiss, lai samazinātu uzbrukumu skaitu. Gaisa attīrītājs nodarbojas ar lielāko daļu bīstamo elementu gaisā un uztur to tīru visu diennakti

5. JUMS IR BĒRNI
Bērni ir ļoti jutīgi pret gaisa kvalitātes izmaiņām. Bērni ar elpošanas problēmām ir pirmie, kas cieš no piesārņota gaisa. Tie ir arī pirmie, kas reaģē uz mājdzīvnieku blaugznām un citiem alergēniem. Bērni ir jutīgāki pret vīrusiem un baktērijām mājā nekā pieaugušie. Gaisa attīrītāja iegāde jūsu bērnu istabai ir ideāls veids, kā padarīt jūsu bērnu veselīgāku.

6. JŪS DZĪVOJAT KOPĀ AR/ESAT SMĒĶĒTĀJS
Neatkarīgi no tā, cik iecietīgs jūs esat pret smēķēšanu, jums nepatīk smarža, kas paliek pēc tam, kad jūs vai ģimenes locekļi smēķē cigareti. Daudzi pētījumi liecina, ka lietotu dūmu ieelpošana ir vēl bīstamāka nekā pati smēķēšana. Pērkot gaisa attīrītāju, kas paredzēts dūmu daļiņu likvidēšanai, var ievērojami uzlabot gaisa kvalitāti jūsu mājās. Jaudīga iekārta var likvidēt vairāk nekā 99 % dūmu daļiņu kopā ar nepatīkamajām smaržām.

7. JŪS ESAT JUTĪGS PRET SMAKU
Tas jo īpaši attiecas uz cilvēkiem, kuri tikko pārcēlās uz pavisam jaunu māju un nodarbojas ar ķīmiskām smaržām. Gaisa attīrītāji, kas noņem gaistošos organiskos savienojumus, var būt liels palīgs. Ja jūsu deguns ir jutīgs pret virtuves smaržām, kas, šķiet, ilgu laiku kavējas pēc tam, kad gatavošana ir pabeigta, un bieži kļūst nepatīkamas, gaisa attīrītājs var padarīt jūsu dzīvi daudz vieglāku.

8. JUMS IR LIELI PAKLĀJI
Paklājos dzīvo dažādi mikroorganismi. Neatkarīgi no tā, cik labs ir jūsu putekļsūcējs, paklājs nekad nav pilnīgi tīrs. Toksiskas daļiņas izdalās gaisā un izraisa sliktu smaržu. Gaisa attīrītājs var parūpēties par šo problēmu.

9. JUMS IR APNICIS TĪRĪT PUTEKĻAINAS VIRSMAS
Jūsu draugi mēdz tīrīt putekļus ik pēc pāris nedēļām, bet jūs esat spiests to darīt katru otro dienu? Jūs, iespējams, dzīvojat netālu no ceļa vai rūpnieciskā zonā. Ja regulāra putekļsūcējs nepalīdz, jums jāiegādajās gaisa attīrītājs. Mēs personīgi esam pamanījuši putekļu slāņu vizuālu samazināšanos pēc tam, kad iegādājos vienu, veicot plašus pētījumus par to, kas padara labu gaisa attīrītāju putekļošanai.

10. JUMS IR KAMĪNS
Cilvēki, kuru mājās ir lieli kamīni, cieš no kaitīgu koksnes dūmu daļiņu iedarbības. Ja vēlaties, lai elpošana kļūtu vieglāka un izvairītos no jebkādām elpošanas problēmām, kas laika gaitā varētu parādīties, jums vajadzētu apsvērt iespēju iegādāties gaisa attīrītāju.


TRĪS GAISA ATTĪRĪTĀJU MĪTI

Daudzi cilvēki akli tic reklāmas kampaņām, kuru radīšanai ražotāji tērē miljonus. Mēs gribētu kliedēt dažus mītus par gaisa attīrītāja izmantošanu.

1. HEPA filtrs rūpējas par visām kaitīgajām daļiņām.
Lai gan HEPA filtri patiešām atbrīvojas no daudzām mazām daļiņām, tie netiek galā ar smaržām vai vīrusiem. Lai atbrīvotos no smaržām un mazām vīrusu daļiņām, jums jāmeklē gaisa attīrītāji ar aktīvās ogles filtru un UV lampu blakus HEPA filtram.

2. Ar gaisa attīrītāju manas alerģijas būs pazudušas zibenīgi
Lai gan gaisa attīrītājs palīdz atbrīvoties no ziedputekšņiem un citiem alergēniem no gaisa jūsu mājās vai birojā, tas neko nedarīs gaisa labā ārpusē. Gaisa attīrītājs nav alerģijas zāles. Lai kontrolētu alerģijas, jums jākonsultējas ar ārstu.

3. Ja es pērku gaisa attīrītāju, es varu aizmirst par putekļsūcēju
Lai gan gaisa attīrītājs rūpējas par putekļiem gaisā, tas nevar tikt galā ar daļiņām, kas atrodas uz virsmām. Ja lielās daļiņas nevar nokļūt gaisā, tās vienkārši netiks ievilktas gaisa attīrītājā. Tātad, nesteidzieties pārdot savu putekļsūcēju vai putekļsūcēju. Jums tie abi būs nepieciešami, pat ja iegādājaties gaisa attīrītāju. 

Daudzi cilvēki dzīvo bez gaisa attīrītājiem un necieš no jebkādām problēmām. Tomēr gaisa kvalitāte ir kaut kas, kam jāpievērš īpaša uzmanība un gaisa attīrītājs būs labs palīgs!

Produkti, kas saistīti ar šo ziņu

Komentāri

Rakstīt komentāru